01 02 03 04 05 06 07

P.H.U. BIMAX w Witaszycach

Firma Handlowa P.H.U. BIMAX jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym na polskim rynku w branży instalatorskiej i narzędziowej. Zajmujemy się przede wszystkim dystrybucją i pośrednictwem w sprzedaży wielu produktów znanych na całym świecie zagranicznych i polskich firm.

Specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, materiałów ściernych i narzędzi skrawających. Oferta firmy obejmuje materiały do budowy sieci gazowej, przejścia pe/stal rurowe, połączenia pe zakończone kołnierzem, podejścia stalowe izolowane taśmą polyken, kolumny przyłącza gazowego, skrzynki gazowe z tworzywa i pozostałe elementy do budowy przyłącza gazowego.

Nasze biuro handlowe nastawione jest przede wszystkim na sprzedaż hurtową. Oferta materiałów gazowych skierowana jest do sklepów, hurtowni oraz małych i dużych firm instalacyjnych rozlokowanych na terenie całego kraju. Drugi profil naszej działalności ma za zadanie zaopatrzenie firm produkcyjnych w podstawowe jak i specjalistyczne narzędzia wykorzystywane w procesie produkcji.

Naszym priorytetem jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości produktów. Stawiamy na jakość i zadowolenie klienta!

Kontakt

Materiały do budowy sieci gazowej.

Materiały do budowy przyłącza gazowego - rura PE 80 sdr17

Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą elementów do budowy przyłącza gazowego. Zdobyte doświadczenie, korzystne warunki handlowe oraz elastyczność na potrzeby klienta sprawiają, że nasza firma jest solidnym i sprawdzonym dostawcą w/w materiałów.

Więcej

Narzędzia, elektronarzędzia, zaopatrzenie techniczne.

Narzędzia i elektronarzędzia. Wkrętaki, szczypce i klucze nasadowe YATO

Każda firma produkcyjna posiada, zaplecze narzędziowe. Proponujemy Państwu sukcesywną obsługę w zakresie dostawy podstawowych narzędzi jak i sprecjalistycznego sprzętu. Oferujemy całą gamę narzędzi w zależności od potrzeb i wymagań naszego klienta.

Więcej

Aktualności:

Promocja na agregaty prądowtwórcze

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen na agregaty prądotwórcze FOGO i motopompy KOSHIN. Wybrane modele agegatów i motopomp z promocji na podstronie. Pełna oferta dostępna po wysłaniu zapytania.

Sierpień, 2011

Narzędzia i elektronarzędzia

Oferta firmy zostaje poszerzona o profesjonalne elektronarzędzia, narzędzia, narzędzia skrawające, materiały ścierne dla przemysłu, rzemiosła i majsterkowicza. Więcej informacji na ten temat na podstronie Narzędzia. Sprzedaż narzędzi na atrakcyjnych warunkach.

Kwiecień, 2011

Skrzynki gazowe z tworzywa

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów do ciągłej sprzedaży wprowadzamy skrzynki gazowe z laminatu poliestrowego. Skrzynki gazowe z naszej oferty charakteryzuje nowoczesny wygląd, wysoka jakość, estetyka oraz wytrzymałość na warunki zewnętrzne.

Listopad, 2010

Złącza Pe-stal, kolumny przyłącza, podejścia stalowe

Oferujemy asortyment materiałów technicznych do budowy sieci gazowej ze stosownymi deklaracjami zgodności z aprobatą techniczną, wydanymi przez producenta.

Lipiec, 2010

PROMOCJE:

Promocja na agregaty prądotwórcze FOGO.

WIĘCEJ INFORMACI NA TEMAT AKTUALNYCH PROMOCJI.

Zobacz