01 02 03 04 05 06 07 07 03

Dystrybucja narzędzi i elektronarzędzi

Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą narzędzi w bardzo szerokim asortymencie. W ofercie posiadamy narzędzia dla przemysłu, rzemiosła i majsterkowicza. Naszym klientom zapewniamy pomoc i fachową wiedzę techniczną. Większość oferowanego asortymentu stanowią narzędzia i materiały znanych na polskim rynku, profesjonalnych i sprawdzonych przez naszą firmę marek. Obsługujemy zarówno duże jak i małe firmy.

Profesjonalne elektronarzędzia

Profesjonalne elektronarzędzia

Oferujemy Państwu elektronarzędzia profesjonalnych i znanych na naszym rynku marek. Pomagamy klientom w doborze właściwego sprzętu. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. W sprzedaży posiadamy elektronarzędzia następujących producentów:

makita, metabo, bosch, hitachi, celma, einhell.

Więcej
Narzędzia pneumatyczne

Narzędzia pneumatyczne

Narzędzia pneumatyczne mają coraz to większe zastosowanie w przemyśle. Nasza oferta obejmuje narzędzia dla warsztatów samochodowych, wulkanizacji oraz firm przemysłowych. W sprzedaży posiadamy różnego rodzaju asortyment związany ze sprężonym powietrzem.

Więcej
Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne

Główną zaletą narzędzi ręcznych jest możliwość zastosowania ich tam, gdzie używanie elektronarzędzi lub narzędzi pneumatycznych nie jest możliwe. Nasza oferta zawiera narzędzia profesjonalne jak i narzędzia dla majsterkowicza takich producentów jak:

wera, knipex, stanley, yato

Więcej
Narzedzia skrawające

Narzedzia skrawające

W ofercie posiadamy narzędzia skrawające takie jak noże tokarskie, wiertła hss, wiertła tytanowane, wiertła kobaltowe, frezy palcowe, frezy tarczowe, nawiertaki, pogłębiacze.

Pozostałe Wiertła HSS
Materiały ścierne

Materiały ścierne

Oferujemy papiery ścierne o różnej grubości i ciężarze a płótna o różnym stopniu twardości w zależności od potrzeb klienta. Pomagamy w jego właściwym wyborze. Oferujemy krążki scierne, pasy, arkusze oraz tarcze ścierne do metalu i betonu.

Więcej
Piły taśmowe do cięcia metalu

Piły taśmowe do cięcia metalu

Piła taśmowa lub inaczej brzeszczot taśmowy pozwala na precyzyjne cięcie profili i wałków metalowych. Naszym klientom oferujemy sprawdzone amerykańskie brzeszczoty marki LENOX. W zależności od rodzaju i grubości ciętego materiału dobierana jest właściwa podziałka zęba tnącego.

Więcej

Aktualności:

Sklep internetowy z narzędziami

Udostępniliśmy Państwu możliwość zamawiania towarów w naszym sklepie internetowym. Asortyment sklepu internetowego na obecną chwilę zawiera narzędzia i elektronarzędzia oferowane przez naszą firmę. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem narzędzi, których nie ma w sklepie to prosimy o kontakt z nami. Przedstawiona w sklepie oferta jest tylko częściową ofertą naszej firmy.

Marzec, 2012

Promocja na agregaty prądowtwórcze

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen na agregaty prądotwórcze FOGO i motopompy KOSHIN. Wybrane modele agegatów i motopomp z promocji na podstronie. Pełna oferta dostępna po wysłaniu zapytania.

Sierpień, 2011

Narzędzia i elektronarzędzia

Oferta firmy zostaje poszerzona o profesjonalne elektronarzędzia, narzędzia, narzędzia skrawające, materiały ścierne dla przemysłu, rzemiosła i majsterkowicza. Więcej informacji na ten temat na podstronie Narzędzia. Sprzedaż narzędzi na atrakcyjnych warunkach.

Kwiecień, 2011

Skrzynki gazowe z tworzywa

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów do ciągłej sprzedaży wprowadzamy skrzynki gazowe z laminatu poliestrowego. Skrzynki gazowe z naszej oferty charakteryzuje nowoczesny wygląd, wysoka jakość, estetyka oraz wytrzymałość na warunki zewnętrzne.

Listopad, 2010

Złącza Pe-stal, kolumny przyłącza, podejścia stalowe

Oferujemy asortyment materiałów technicznych do budowy sieci gazowej ze stosownymi deklaracjami zgodności z aprobatą techniczną, wydanymi przez producenta.

Lipiec, 2010

Promocje:

agregat

WIĘCEJ INFORMACI NA TEMAT AKTUALNYCH PROMOCJI.

Zobacz