01 02 03 04 05 06 07

Sprzedaż materiałów do budowy sieci gazowej

Prowadzimy sprzedaż hurtową materiałów do budowy sieci gazowej. Oferujemy produkty najwyższej jakości, produkowane zgodnie z obowiązującymi zaleceniami i normami. Naszym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe i logistyczne. Staramy się, aby wszelkie działania miały na uwadze zadowolenie Naszych Klientów. Poniżej prezentujemy Państwu krótką charakterystykę oferowanego przez nas towaru. Jesteśmy zainteresowani współpracą z: hurtowniami, sklepami instalacyjnymi oraz instalatorami.

ZOBACZ SUGEROWANE CENY MATERIAŁÓW:

CENNIK
*proszę kliknąć na zdjęcie aby powiększyć

POŁĄCZENIE RUROWE PE/STAL GAZ

Przejście pe stal zakończone rurą stalową lub gwintem

Połączenie - przejście rurowe PE/STAL jest to element wykonany ze stalowej rury przesyłowej oraz krótkiego odcinka rury polietylenowej PE100 SDR 11 lub SDR 17,6 przeznaczonej do dystrybucji gazu. Rura stalowa zakończona jest zatoczeniem ułatwiającym wspawanie przejścia do istniejącej sieci gazowej. Wymiary typowego połączenia pe/stal to 300 mm/ 300 mm (PE/STAL). Na życzenie klienta możliwe jest wykonanie połączenia pe-stal w innych wymiarach. Elementy metalowe przejścia pe-stal zostały ocynkowane i zabezpieczone przed korozją. Sprzedawane przez naszą firmę połączenia PE/STAL posiadają aprobatę techniczną wydaną przez INiG w Krakowie. Maksymalne ciśnienie robiocze dla przejść PE: MOP = 0,5 [MPa].


POŁĄCZENIE KOŁNIERZOWE PE/STAL GAZ

Połaczenie kolnierzowe do adaptacyjnego łączenia sieci gazowych

Połączenie - przejście kołnierzowe PE/STAL wykonane jest z wytoczonych elementów stalowych połączonych z kołnierzem stalowym oraz krótkiego odcinka (300 mm) rury polietylenowej klasy PE100 przeznaczonej do dystrybucji gazu. Ten typ połączeń umożliwia łączenie ze sobą elementów sieci gazowej w sposób rozłączny. Części metalowe przejścia kołnierzowego zostały zabezpieczone antykorozyjnie przez ocynkowanie. Oferujemy połączenia pe/stal z kołnierzami w wymiarach od DN 20 do DN 80. Maksymalne ciśnienie robiocze dla przejść PE: MOP = 0,5 [MPa].
KOLUMNA PRZYŁĄCZA W ALUMINIOWEJ OSŁONIE

Kolumna przyłącza gazowego do wykonywania przyłączy średniego i niskiego ciśnienia

Kolumna przyłącza gazowego składa się z przejścia - połączenia pe-stal, odcinka rury polietylenowej przeznaczonej do dystrybucji gazu, osłony aluminiowej wypełnienionej pianką poliuretanową oraz przewodu identyfikacyjnego. Kolumny przyłączy gazowych umozliwiają wykonywanie przyłączy w punktach redukcyjno-pomiarowych lub punktów pomiarowych dla niskiego i średniego ciśnienia. Standardowa długość kolumny gazowej to 1,5 m. Maksymalne ciśnienie robiocze dla kolumn przyłącza PE: MOP = 0,5 [MPa].


PODEJŚCIE STALOWE IZOLOWANE TAŚMĄ POLYKEN

Podejśćie stalowe izolowane taśmą polyken do budowy przyłącza gazowego Podejście stalowe kątowe jest to element przyłącza gazowego wykonany z przejścia pe-stal oraz rury stalowej. Elementy stalowe podejścia są zabezpieczone antykorozyjnie powłoką z taśmy polykenowej. Podejście kątowe stalowe umożliwia podłączenie elementów redukcyjno-pomiarowych do sieci gazowej. Oferujemy podejścia stalowe o wymiarach: 500x1500, 1500x1500 (mm). Podejścia stalowe kątowe zakończone są gwintami zewnętrznymi, zaworem sferycznym lub kołnierzem stalowym. Maksymalne ciśnienie robiocze dla podejść stalowych: MOP = 0,5 [MPa]


MONOZŁĄCZE POD GAZOMIERZ

Monozłącza gazowe ocynkowane 1x1 5/4x5/4 g4 g6 g10 g25

Monozłącze pod gazomierz ma za zadanie umożliwienie przyłączenia do sieci gazowej elementów pomiarowych i redukcyjnych. Wykonane jest z elementów metalowych zabezpieczonych antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe. Budowa monozłącza ma także za zadanie ograniczać wpływ naprężeń wystepujących w sieci gazowej na króćce przyłączeniowe gazomierza oraz ograniczać połączenia gwintowane, w których może dojść do rozszczelnień. Oferujemy szeroki wybór monozłączy do gazomierzy G4, G6, G10, G16, G25. Nasi klienci mają możliwość zamówienia monozłączy nietypowych o różnych kombinacjach zamocowania przyłącza, reduktora gazowego oraz zaworu.


KOŁNIERZ STALOWY Z KRÓCCEM

Kołnierz stalowy z króccem do wspawania do sieci gazowej.

Kołnierze stalowe DN20 - DN80 z króccami stalowymi o długości 300mm. Kołnierze zabezpieczone przeciw korozji przez ocynkowanie ogniowe. Kołnierze dla ciśnienia PN16 oraz PN40.

KSZTAŁTKI PE ELEKTROOPOROWE

Kształtki Elektrooporowe PE, mufy, trójniki, zaślepki

Kształtki elektrooporowe produkowane są w szeregu wymiarowym SDR11 z polietylenu klasy PE100, zgodnego z normami EN 1555 i EN 12201. Zgrzewanie kształtek PE odbywa się na dwa sposoby:
1) przy pomocy kodu kreskowego (zawierającego wszelkie paramenty zgrzewania)
2) manualnie wprowadzając parametry umieszczone na kształtce.
Zainteresowanym dostarczamy wszelkie instrukcje dotyczące zgrzewania kształtek oraz niezbętne aprobaty i atesty. Kształtki przeznaczone do sieci gazowych i wodociągowych, posiadają atest PZH.


SKRZYNKA GAZOWA Z TWORZYWA PMD

Obudowa gazowa z laminatu poliestrowego, odporna na UV Szafki gazowe służące do obudowy zewnętrznych i podtynkowych przyłączy gazowych, gazomierzy i zaworów gazowych. Skrzynki gazowe wykonane z kompozytu poliestrowego. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz jakość tworzywa sprawia, że skrzynki spełniają najwyższe parametry eksploatacyjne. Oferowane przez nas skrzynki są estetyczne, trwałe, lekkie dodatkowo wyposażone są one w powłokę z filtrem UV zapobiegającym blaknięciu kolorów. W ciągłej sprzedaży posiadamy skrzynki w różnych kolorach i wielkościach.
Producent oferowanych skrzynek gazowych posiada ocenę techniczną IGNiG w Krakowie.


POZOSTAŁE ELEMENTY DO BUDOWY PRZYŁĄCZA

Taśmy antykorozyjne do gazu zapewniające ochronę antykorozyjną i mechaniczną przyłącza gazowego

Jako uzupełnienie oferowanego przez nas asortymentu proponujemy: reduktory ciśnienia FM, gazomierze miechowe, kształtki elektrooporowe, taśmy antykorozyjne i oznaczeniowe, kołnierze stalowe z króćcami do wspawania oraz zakończone gwintem, zawory gazowe, uszczelki do gazomierzy i kołnierzy oraz pozostałe elementy armatury gazowej.


Hurtownie i sklepy instalacyjne zapraszamy do wysyłania zapytań. Oferujemy przejścia PE, kolumny PE, podejścia stalowe kątowe PE, kształtki elektrooporowe w hurtowych cenach.


DOSTAWA:


Województwa:
*wielkopolskie
*dolnośląske
Istnieje możliwość bezpłatnej dostawy zamówionych przejść PE własnym transportem.

Reszta kraju wg indywidulanych ustaleń zawartych w ofercie.
Aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów dostawy prosimy o kontakt z naszą firmą.Kontakt


Aktualności:

Promocja na agregaty prądowtwórcze

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen na agregaty prądotwórcze FOGO i motopompy KOSHIN. Wybrane modele agegatów i motopomp z promocji na podstronie. Pełna oferta dostępna po wysłaniu zapytania.

Sierpień, 2011

Narzędzia i elektronarzędzia

Oferta firmy zostaje poszerzona o profesjonalne elektronarzędzia, narzędzia, narzędzia skrawające, materiały ścierne dla przemysłu, rzemiosła i majsterkowicza. Więcej informacji na ten temat na podstronie Narzędzia. Sprzedaż narzędzi na atrakcyjnych warunkach.

Kwiecień, 2011

Skrzynki gazowe z tworzywa

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów do ciągłej sprzedaży wprowadzamy skrzynki gazowe z laminatu poliestrowego. Skrzynki gazowe z naszej oferty charakteryzuje nowoczesny wygląd, wysoka jakość, estetyka oraz wytrzymałość na warunki zewnętrzne.

Listopad, 2010

Złącza Pe-stal, kolumny przyłącza, podejścia stalowe

Oferujemy asortyment materiałów technicznych do budowy sieci gazowej ze stosownymi deklaracjami zgodności z aprobatą techniczną, wydanymi przez producenta.

Lipiec, 2010